Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 8422 30.10.2013 10:00
Zpět na seznam inzerátů

BOLEST ZAD v těhotenství

Cena: 990,-

Také vás začínají s rostoucím bříškem trápit bolesti zad? V těhotenství však žádné léky na bolest nesmíte. Mám pro vás účinné řešení v podobě čistě přírodní bylinné směsi k přípravě nápoje s blahodárnými a revitalizujícími účinky pro vaše kosti a klouby. OK Beta zajistí vašemu tělu 40% využitelnost vápníku, což je velmi dobré i pro vaše miminko, aby jste mu zajistila dostatek vápníku pro jeho kosti. U běžně dostupných preparátů z lékárny je využitelnost pouze 4-9%! Zaujal vás výrobek OK beta, ale cena pro vás není příznivá? Mám pro vás řešení! Nabízím možnost zřízení slevové karty, kde získáte slevu 40% na veškeré produkty. Objednávejte OK Betu! Poštovné + poradenství ZDARMA M. Dvořáčková nez. Partner OKG 03-011130


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Dvořáčková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: cistasilaprirody@email.cz
Další inzeráty od uživatele Michaela Dvořáčková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist