Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Maloobchodní výprodeje zboží jsou určeny pro prezentaci výprodejů zboží e-shopů a kamenných obchodů.
Každý výprodej může obsahovat seznam zboží automaticky importovaný nebo ručně zadaný. Uživatel si potom může zvolit zda prochází celé výprodeje, zboží a nebo obchody s výprodejem v dané sekci.
Zadání obchodu a výprodeje je snadné a v případě zájmu jsme schopni s čímkoliv pomoci. Pro obchody jsou Maloobchodní výprodeje ideální prezentací výprodejového a akčního zboží a pro uživatele zdrojem levných nákupů.

Obchod

RC Technika s.r.o.

/files/shops_th/88ced3cd5e8cb041614beea72e3c427a.jpg

Jsme obchod specializovaný na RC modely aut. Firma vznikla v roce 2009 a přestože je mladicí, díky zkušenému týmu Vám nabízí profesionální služby v této oblasti.

Vybíráme pro Vás vždy kvalitní zboží osvědčených výrobců z celého světa. Mezi námi nabízené značky patří světové firmy XRAY, HUDY, HPI, LRP, PROTOform, ProLine a další. Pro námi nabízené modely máme zajištěny náhradní díly a širokou škálu příslušenství pro všechny kategorie RC modelů.

Dále jsme schopni připravit pro firmy zábavný program s RC modely a zpestřit tak například Vás teambuilding. Program jsme schopni připravit kdekoliv v ČR.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a že budete s našimi službami spokojeni. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit!

Tým RC Technika

Aktivních výprodejů: 0
Stránky obchodu*: www.rc-technika.cz
Lokalita: celá ČR
Mail*: radovan@rc-technika.cz
Telefon: 777352038
ICQ: 176923028
Skype: bryx.radovan

TOPlist