Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 10798 22.03.2014 14:35
Zpět na seznam inzerátů

POMOC NA KAŽDOU BOLÍSTKU

Cena: 600,-

Jedinečný pomocník, který nesmí chybět ! NOVÉ ZBOŽÍ !!! OK Gel a OK Balsam – toto jsou unikátní bylinné přípravky nejen o pokožku, jsou vyrobeny podle léty ověřené receptury ze 17. století. Produkty zklidňují podrážděnou pokožku (při SVĚDĚNÍ, po ŠTÍPNUTÍ hmyzem, po HOLENÍ..), stimulují REVITALIZAČNÍ procesy (při ODŘENINÁCH, POPÁLENINÁCH..), pomáhají k odstraňování BRADAVIC, KUŘÍCH OK, HEMEROIFŮ, AFTŮ, OPARŮ, PROLEŽENIN, JIZEV.. Pomohou nám také při neúměrně rychlém opálení na prudkém slunci, pro krásně bílé zuby i paradentoze. Osvědčují se při ZHMOŽDĚNINÁCH, ulevují při UNAVENÝCH a NAMOŽENÝCH SVALECH (sportovci, malé děti..), urychlují vstřebávání MODŘIN, podporují funkci KLOUBŮ. Lze používat např. i jako kapičky do nosu, na bolavý krk, desinfekční koupele... Zkrátka pomoc na každou bolístku, která nesmí chybět – DOPORUČUJI, VYZKOUŠENO !!! Výrobky jsou zcela bez chemické stabilizace, neobsahují žádné hormonální přísady. obsah balení / cena OK Balsam - 60 ml / 600 Kč (vydrží dlouho – používá se malinké množství) OK Gel - 60 ml / 600 Kč Poradenství ZDARMA! Kontakujte mne pro bližší info: V. Hovorková, nez. partner reg. č. - 03-013071 email – hovorkova.vl@seznam.cz skype – vladi.hovo mobil – 607 984 046


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Vlaďka Hovorková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: hovorkova.vl@seznam.cz
telefon Telefon: 607984046
Další inzeráty od uživatele Vlaďka Hovorková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist