Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 13079 28.06.2014 15:29
Zpět na seznam inzerátů

PODPOŘTE tvorbu MATEŘSKÉHO mléka

Cena: 375,-

V porodnici se mi vytvořilo mlíčko druhý den po porodu, takže malý neměl hlad a navíc ho vůbec nezačalo bolet bříško. Emulips totiž pomáhá s trávením, takže žádné bolesti můj syn nemá. A moje sestra, které se syn narodil v lednu již má svoji váhu zpět, mlíčka má dostatek a žádné bolesti bříška je netrápí. Emulips Vám pomůže po porodu shodit nabrané kilogramy a navíc podpoří tvorbu mléka. Všem maminkám opravdu doporučuji. Je to přírodní doplněk stravy, bez chemie a nežádoucích účinků. Pokud chcete vědět více, napište mi, ráda Vám poradím Pomáhá i při bolestech bříška Vašich maličkých, stačí jedna kapička před kojením do pusinky a bolesti bříška jsou pryč. Příchuť je nejvhodnější buď anýz nebo natur-bez příchuti. Jsem nezávislý partner Lenka Snítilá 03-001002, pokud máte nějaké další otázky, ráda Vám odpovím. Poradenství máte zdarma, kdykoliv se na mě můžete obrátit v průběhu užívání.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lenka Snítilá
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: lenka.snitila@seznam.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
www WWW: www.okg-fit.cz/lenkas/
Další inzeráty od uživatele Lenka Snítilá
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist